Забронювати путівку


Програма

Цьогорічна програма: «Руйнівники МІФІВ. СМАЙЛИКИ 2019». Нині здатність до оригінального творчого мислення дуже поширена серед дітей, навіть, можна сказати, що взагалі притаманна більшості. У світі існує чимало винаходів і відкриттів, авторами яких стали діти. Більшість цих відкриттів уже використовуються в нашому повсякденному житті. Цьогоріч наш табір буде спрямований на ознайомлення з революційними винаходами, які перевернули уявлення про світ та значно полегшили життя людству. Багато з них придумали саме в Україні. І це перший вертоліт, трамвай, штучний супутник Землі, рентгенівський знімок, гіпсову пов'язку та багато інших корисних речей, без яких зараз не може обійтися ціла планета.

Уся програма табору дуже насичена: діти переживають кожного дня якусь іншу подію, мандрують і роблять відкриття в інтерактивний спосіб. Після ранкового підйому троє дітей урочисто відкривають таборовий день виносом таборового стягу. Керівник табору розповідає, які події СМАЙЛИКИ будуть переживати сьогодні. Опісля – ранкова руханка, під час якої діти мають пригоду - вони кудись ідуть, від когось ховаються чи когось захищають. Після ранкових зборів та сніданку розпочинається захоплююча пригода: діти поділені на вікові групи проходять різноманітні заняття: майстер-класи, малювання на природі використовуючи різні техніки(нитками, поролоном, свічками), спортивні ігри , забави на силу, спритність і витривалість. По обіді та відпочинку діти вирушають на квест чи у туристичну мандрівку, в яких дізнаються про відкриття чи події , які змінили світ і нас. Адже саме місце проведення табору знаходиться серед карпатських живописних гір, в одному із найромантичніших куточків Карпат. Одним із найулюбленіших занять на таборі є таборова пошта (діти пишуть один одному листи, присилають малюнки, наклейки), ярмарки (діти презентують свої вироби, демонструють майстерність, виявляють таланти) та підготовка до вечірньої програми (це феєрія польоту дитячої творчості та фантазії). Вечірня програма табору «Смайлики» перенесе кожну дитину у інший світ, в іншу історію, в іншу фантазію (театралізовані дійства, забави, вечірки, співи коло вогнища під супровід бандури та гітари, ігри та конкурси біля вечірньої ватри).

Події в нашому проекті спрямовані на розвиток дитини, прояв креативних, лідерських та організаторських можливостей. Всі заходи сплановані так, що одна творча справа за іншою нанизується, як пазли в одній картинці, захоплюючи дітвору всього проекту в одну загальну справу, не залишаючи осторонь нікого.

Повернувшись додому дітки будуть захоплені спогадами про карпатські краєвиди, вони будуть згадувати гірські пейзажі неймовірної краси, наскельні фортеці, та наспівувати пісні про стрімкі потоки із кришталевою водою.

Гасло табору «Руйнівники МІФІВ. СМАЙЛИКИ 2019» : Можливо ВСЕ! Строри свій МІФ! Бо багато винаходів доводять, що не обов’язково бути дорослим, щоб робити великі відкриття! Давайте можливість дітям творити, досліджувати, винаходити та реалізовувати!

+38 (096) 020 02 77