Забронювати путівку


Програма

Цьогорічна програма: «Подорож у НАРНІЮ. Табір 2017». Це буде фантазія та неймовірні пригоди! Діти будуть вивчати класику фантастів. Разом з нашими інструкторами ми наблизимося до фантастичних світів, де у гори їздять на вузькоколійній залізниці. Під час наших екскурсій разом будемо відкривати надзвичайно мальовничі маршрути, ми пройдемо по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат там будемо милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, куштувати чай з карпатських трав. А наша подорож по інтерактивних музеях, які ми відкрили для себе і для наших мандрівників в Карпатах, не залишить байдужими нікого.

Уся програма табору дуже насичена: діти переживають кожного дня якусь іншу фантастичну подію, мандрують Нарнією в інтерактивний спосіб. Після ранкового підйому троє дітей урочисто відкривають таборовий день виносом таборового стягу. Комендант табору розповідає які події СМАЙЛИКИ будуть переживати сьогодні. Опісля – ранкова руханка, під час якої діти мають пригоду - вони кудись ідуть, від когось ховаються чи когось захищають. Після ранкових зборів та сніданку розпочинається захоплююча пригода: діти поділені на вікові групи проходять різноманітні заняття: майстеркласи, малювання на природі використовуючи різні техніки(нитками, поролоном, свічками), спортивні ігри , забави на силу, спритність і витривалість. По обіді та відпочинку діти вирушають на квест чи у туристичну мандрівку, в яких дізнаються про відкриття чи події , які змінили світ і нас. Адже саме місце проведення табору знаходиться серед карпацьких живописних гір, в одному із найромантичніших куточків Карпат, неподалік скель карпатського опришка – Олекси Довбуша, Карпатського трамвайчику, та чудотворної Ясної Гори. Одним із найулюбленіших занять на таборі є таборова пошта (діти пишуть один одному листи, присилають малюнки, наклейки), ярмарки (діти презентують свої вироби, демонструють майстерність, виявляють таланти) та підготовка до вечірньої програми (це феєрія польоту дитячої творчості та фантазії). Вечірня програма табору «Смайлики» перенесе кожну дитину у інший світ, в іншу історію, в іншу фантазію (театралізовані дійства, забави, вечірки, співи коло вогнища під супровід бандури та гітари, ігри та конкурси біля вечірньої ватри).

Події в нашому проекті спрямовані на розвиток дитини, прояв креативних, лідерських та організаторських можливостей. Всі заходи сплановані так, що одна творча справа за іншою нанизується, як пазли в одній картинці, захоплюючи дітвору всього проекту в одну загальну справу, не залишаючи осторонь нікого.

Повернувшись додому дітки будуть захоплені спогадами про карпатські краєвиди, вони будуть згадувати гірські пейзажі неймовірної краси, наскельні фортеці, та наспівувати пісні про стрімкі потоки із кришталевою водою.

Гасло цьогорічного табору «Подорож у Нарнію. Фантастика 2017-го року» : Подорожуйте! Не важливо скільки років вашим кедам і як вони виглядають, якщо вони об'їздили весь світ.

+38 (096) 020 02 77