Забронювати путівку


За руку з мамою

Літній табір «Смайлики» розпочинає новий вектор діяльності – Табори «За руку з мамою» дата проведення 25 червня - 1 липня 2016 - це табори сімейного типу, в яких Ваша дитина зробить перші кроки у таборуванні разом із самою рідною для неї людиною. Ми усі разом створюємо казку, у якій ми бавимось, бігаєм, розважаємось, творим, пізнаєм, відпочиваєм, подорожуєм. Табори «За руку з мамою» - це більше ніж просто ТАБІР, це пригода для Ваших дітей, яка запамятається надовго і це подорож у дитинство для Вас!

Пропонуємо Вам чудовий відпочинок та мандрівку по Карпатах, яка враховує дитяче сприйняття інформації та пізнання світу.

Вартість відпочинку:

за руку з мамою

Вартість двомісного готельного номеру з 25.06 по 1.07

2000

Додаткове ліжко (вартість за добу)

150

Триразове харчування з 25.06 по 1.07  (25.06 – без сніданку, 1.07 – без вечері) (вартість за особу)

1000

Проживання:

Готель-санаторій «Карпати» знаходиться біля районного центру м. Долина (за 3 км), Івано-Франківської області, недалеко Торунського перевалу, оточений листяними картацькими лісами, неподалік річки Мізунка.

Під'їзд:

Асфальтована дорога.

Територія:

Велика зелена територія із дитячим майданчиком, площадками, альтанками та 2-ма ресторанами.

Готельні номери:

Двомісні із терасою є можливість доставляння додаткових ліжок, із санвузлом (душова кабіна, умивальник, туалет. . Режим подачі гарячої води - цілодобовий.) В номерах є також телевізор та холодильник. Номери оформлені в теплих пастельних тонах і спеціально створені для затишного відпочинку.

ДОДАТКОВО оплачуються:

Доїзд/від’їзд до місця таборування, вхідні квитки в музеях, карпатському трамваї.

Можливі екскурсії:

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина»

Дорослим і обов’язково дітям потрібно відвідати цей музей. Адже сучасна дитина не уявляє як жили її дідусі і бабусі. Чудово відтворені інтер’єри типових бойківських осель наштовхують малих відвідувачів на масу запитань, а особливим відкриттям стає те що немає телевізорів, планшетів, телефонів. Величезна колекція ляльок та іграшок розкаже діточкам про тогочасне лего, барбі, та монстер хай. Можлива екскурсія адаптована для дітей.

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки

Тут у формі казки або захоплюючої історії запропонують діткам переглянути ути інтерактивну експозицію, що розповідає про місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію – розвиток лісової промисловості довкола Вигоди, виникнення Вигодської вузькоколійки, етнографію, народні ремесла тощо. Діти до всього зможуть доторкнутися, залізти у велетенське дупло білочки, або полазити по нірках польових миш. Зазирнути під кору дерева і подивитись на шкідників, які під ним ховаються. Сісти і покерувати локомотивом поїзда. А на останок переглянути захоплюючий фільм (адаптований для дітей) про природу Карпат.

Вигода – Карпатський трамвай

Подорож вузькоколійкою на маленькому лісовому поїзді, що раніше возив деревину з гір до тартаків захоплює дух. Ні, поїзд не мчить стрімголов, навпаки - він нікуди не квапиться і пропонує своїм пасажирам робити теж саме: дивитись, вивчати, слухати, насолоджуватись і відпочивати. Особливо приємно їхати назустріч світові у відкритому вагоні, відчуваючи на собі сонячні промені чи краплі дощу, подихи вітру і доторки дерев, повз які проїжджається надто близько. Під час подорожі діти зустрінуться із казковими персонажами, пригостяться смачними пиріжками із варенням!

Гошів

Місце, яке надихає і окрилює! На високій карпатській горі, на величезній території Васильянського монастиря відчуваєш себе як ніколи близьким до неба, до Бога. Там є місце для молитви і для розмови, там можна розігнатися пробігти і плюхнутись на м’яку траву полонини, яка теж є частиною монастирського комплексу. Це відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.). Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

Для активних татусів пропонуємо окрему екскурсійну програму:

Маршрут №1 на гору ЛИСУ

  • Вигода - Новий Мізунь – гора Лиса – Вигода
  • Немаркований
  • Довжина пішохідної частини маршруту у дві сторони –12 км
  • Перепад висот – 672 м

Стартуйте від розвилки за металевим автомобільним мостом в с. Новий Мізунь. За розвилкою угору – русло ріки Мізунки. Обираємо шлях в лівий бік - на гору Лису. Зверніть увагу, що поблизу мосту, за 300 м від вузькоколійки б’є джерело мінеральної води «Горянка».

Прямо по дорозі - будівля санаторію «Джерело Прикарпаття», що зараз не функціонує. За радянських часів саме тут лікували місцевими мінеральними водами. Коло сільської церкви натрапляємо на розвилку –тримаємося дороги вліво – на гору Лиса. Через 300 м – знову розвилка: до гори Лисої беремо вправо. Дорога здіймається вгору та далі йде вузьким хребтом в південно-західному напрямку, за витоками потічка – поступово повертає на захід, далі – на південь. Здолавши крутий підйом, опиняємося на горі Ступа (1060 м). Рухаємося хребтом і безлісим плаєм на південний схід до вершини гори Лиса. Справа – долина потоку Лисинця, зліва – потоку Дядич.

Маршрут №2- на гору ЛЮТА

  • Вигода – Новий Мізунь – болото Ширковець – гора Люта
  • Немаркований
  • Довжина пішохідної частини маршруту – 16 км
  • Перепад висот – 663 м

Не доїжджаючи до моста, зупиняємося біля ґрунтової дороги на болото Ширковець. Машину залишаємо на центральній дорозі села Новий Мізунь, що межує з болотом. Початкова точка пішохідного маршруту знаходиться поблизу болота. Обережно ступаємо. Для більш тривалого походу у глибину болота необхідно перевзутися у водонепроникне взуття. Навіть якщо ви стрибатимете з горбика на горбик, обминаючи калюжі води – ви ризикуєте замочити ноги.

Повертаємось на центральну дорогу і рухаємось вглиб села. Через 1 км натрапляємо на старий металевий міст через річку Мізунку.

Перед мостом на розвилці повертаємо праворуч на ґрунтову дорогу до гори Лютої. Продовжуємо рух праворуч. Пройшовши через лісову галявину – покинуту лісову вирубку, що свідчить про актину експлуатацію лісу в 19-20 ст. здіймаємось по звивистій стежині крізь зарослі березняка та сухостій ялини. Опиняємося на невисокому гірському хребті і ним рухаємося до вершини гори Лютої. Характерною особливістю гори є наявність на її вершині нагромадження в певних місцях валунів та розсипів каміння, типового для Горган, що є горами вулканічного походження (на відміну від Чорногори, що постала з дна прадавнього океану Тетіс та Мармаросів, що не були затоплені океаном, а завжди височіли над його поверхнею). Кам’яні розсипи на Лютій зависають на такому крутому схилі, що здається, ніби ось-ось каміння покотиться вниз. Повертаємось тим самим шляхом, що й підіймалися.

+38 (096) 020 02 77