Забронювати путівку

Про табір

rainbow
Літо це маленьке життя! Безтурботне, повне радості і вражень. Стільки вільного часу, стільки ідей для втілення. Але ми знаємо, що сучасних батьків літо одночасно і радує, і лякає. Як організувати дозвілля, щоб дитина не просиділа все літо за планшетом, відпочила і щось цікаве довідалася?! Денний літній табір «У Бога за пазухою»(організатори літні табори Смайлики та Мистецька студія «Коло») проводиться неподалік Львова у сосновому лісі в смт Рудне в приміщеннях і на території Львівської духовної семінарії (можливий трансфер Львів-Рудне-Львів). Тема табору «У Бога за пазухою» говорить сама за себе – ДИТИНСТВО, КАНІКУЛИ, ЛІТО – це та благодатна пора, під час якої потрібно творити! Своїм вихованцям ми кажемо: «Не бійтеся, і творіть! Це робить вас вільними! Летіть!» . Кожен таборовий день має різну тему і наповнення. Діти подорожують між Раєм та Пеклом, знайомляться із своїми Покровителями та Апостолами, говорять з Богом мовою фарб і творчості, творять як правдиві митці з палітрами і на мольбертах, бавляться під час квестів та рухливих ігор, дізнаються багато нового під час екскурсій і, що найголовніше, вони покажуть, розкажуть, запрезентують свої роботи на урочистій виставці власних робіт у центрі Львова. Тож чи варта сидіти вдома? Одні події змінюються іншими, але завжди залишаються найважливіші та найемоційніші ... Тож, smile!

На території «ТАБОРУ СМАЙЛИКИ» знаходяться:

  • житловий корпус із 3-х. 4-х місними номерами із санвузлами,
  • сучасний ресторан з системою кондиціонування
  • кінозал під відкритим небом
  • дитячий майданчик
  • зали для гуртків

Детальніше...

"Літній табір Смайлики 2018" знаходиться неподалік містечка Сколе, Львівської області у селі Орявчик, навколо прекрасні карпатські ліси, багаті ягодами і грибами, прозорі і повноводні річки і повітря яким приємно дихати. Діти будуть проживати в Готельному комплексі закритого типу

Детальніше...

Діти табору «СМАЙЛИКИ» проживають у 3-х місних номерах із санвузлом (душова кабіна, умивальник, туалет), де все зроблено для комфорту і затишку. Номери оформлені в теплих пастельних тонах і спеціально створені для затишного відпочинку. Завдяки великим звукоізолюючим вікнам в кімнатах завжди світло та затишно, навіть у справжню гірську грозу.

Детальніше...

Правила у таборі:

 1. Діти прислухаються до прохань керівника та аніматорів табору.
 2. Покидають територію табору лише з дозволу керівника.
 3. Шанують довкілля і таборовий інвентар.
 4. Дбають про чистоту в кімнатах і на території табору.

  Детальніше...

+38 (096) 020 02 77